Meydanbaşı Cad. Müftü Mah. Demirciler Sokak No:11/1 Kdz.Ereğli

  • Telefon
  • +90 (372) 322 22 33
  • Eposta
  • info@caddeemlakeregli.com

Vizyon & Misyon

Cadde Emlak Ereğli Kdz. Ereğli’ de 10 yıllık tecrübesi ile emlak söz konusu olduğunda akla gelen ilk isimdir. Cadde Emlak Ereğli ile Kdz. Ereğli bölgesinde kiralama, müşavirlik, yatırım danışmanlığı, satılık ev, arsa gibi gayrimenkul alım ve satımlarınızda hızlı bir şekilde kazançlı sonuca varmanızı sağlıyor.


Cadde Emlak Ereğli Hakkı  2004 Yılından bu yana başarılı bir şekilde Kdz. Ereğli emlak sektörünün ev, arsa, iş yeri gibi gayrimenkul ticaretlerinde müşteri memnuniyeti yüksek portföyü ile çalışan bir emlak firmasıdır.

Ticaretinize yön veren ve her adımı çok hayati olan gayrimenkul yatırımlarınızda profesyonel ve uzman bir firma ile çalışmak isterseniz Cadde Emlak Ereğli hizmetinizdedir. Kdz. Ereğli’ de emlak alım-satım, kiralamalarınızda gerçek değerinde sonuç almanızı sağlamak için sizi bekliyoruz. Firmamızın profesyonel çalışmalarının sonucu olarak anlaşmalı bankalarımızla kredili satışlarımızda faiz oranlarındaki desteklerimiz de bizimle çalışmanın farkını göreceksiniz.

İnternet sitemizden ihtiyacınıza en uygun seçenekleri ayağınıza kadar getirerek sağlıklı bir ticareti hızlı bir şekilde sunuyoruz. Sizde Kdz. Ereğli için tüm emlak talepleriniz ve arayışlarınızda, sitemizi ziyaret ederek Kdz.Ereğli’deki emlak ihtiyacınızı hızlı ve yüksek memnuniyet ile neticelendirebilirsiniz. Satmak veya kiralatmak istediğiniz arsa, iş yeri, ev, villa gayrimenkullarınızı sitemizde alıcılara sunarak istediğiniz değerde hızlı bir şekilde satabilir veya kiralayabilirsiniz.